PL /  EN

PRACA

W zw
iązku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko

SPECJALISTA ds. EKSPORTU

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę na rynki zagraniczne;
  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów;
  • obsługa obecnych kontaktów handlowych;
  • organizacja wysyłek zamówień;
  • pomoc w organizacji wyjazdów służbowych oraz ewentualny udział w nich w razie potrzeby.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość języka:
    niemieckiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego lub rosyjskiego);
  • doświadczenie w pracy w dziale eksportu;
  • wykształcenie wyższe (mile widziany handel zagraniczny);
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wyznaczonych celów;
  • umiejętność budowania długofalowych relacji;
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość procedur celnych, transportowych, logistycznych;
  • znajomość branży sprzętu medycznego;
  • wiedza na temat pozyskiwania klientów zagranicznych.

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • wdrożenie w obowiązki przez doświadczoną kadrę;
  • motywujący system wynagrodzenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • benefity pracownicze.

CV wraz z klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy wysyłać na adres: info@timago.com

Klauzule
Wysyłając nam Twoje dokumenty aplikacyjne zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w aplikacji przez TIMAGO INTERNATIONAL GROUP SP. z o.o. i Spółka - Spółka Komandytowa z siedzibą w (43-316) Bielsko-Biała przy ulicy Karpackiej 24/12, na potrzeby prowadzonej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie Twoich danych, nie wysyłaj nam swojej aplikacji, po jej ewentualnym wysłaniu zgodę możesz cofnąć w dowolnym momencie.

Zgoda na przyszłe rekrutacje
Jeśli bierzesz udział w trwającym procesie rekrutacyjnym i chcesz pozostać w naszej bazie kandydatów na wypadek przyszłych procesów rekrutacyjnych lub rekrutacji na inne stanowiska, umieść w swoim dokumencie aplikacyjnym następujące oświadczenie:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy także na potrzeby innych, w tym przyszłych rekrutacji prowadzonych przez spółkę TIMAGO INTERNATIONAL GROUP SP. z o.o. i Spółka - Spółka Komandytowa z siedzibą w (43-316) Bielsko-Biała przy ulicy Karpackiej 24/12”.
Dane te będziemy wówczas przechowywać do celu ewentualnego zaproszenia Cię na rozmowę kwalifikacyjną i wyłącznie do czasu cofnięcia przez Ciebie tej zgody lub do upływu 12 miesięcy, po czym trwale usuniemy dane z naszej bazy.

Obowiązek informacyjny
Administratorem danych osobowych osób biorących udział w procesie rekrutacji jest spółka TIMAGO INTERNATIONAL GROUP Sp. z o.o. i Spółka – Spółka komandytowa z siedzibą w Bielsku-Białej (43-316) ul. Karpacka 24/12; NIP: 6482687500, REGON: 241065719, adres-email: info@timago.com.

Kontakt w sprawie danych osobowych
W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych można skontaktować się  z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych mailowo: anna@timago.com lub listownie na ww. adres naszej siedziby z dopiskiem "Inspektor Ochrony Danych".

Cel, podstawy prawne i czas przetwarzania danych
Podstawą przetwarzania Pani/Pana danych jest zgoda (art. 6 ust. 1 lit. „a” RODO), która wyrażana jest poprzez złożenie przez kandydata swojej aplikacji. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko, w związku z którym przesłane nam zostały dokumenty aplikacyjne i nie dłużej niż miesiąc od zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba że uzyskamy od kandydata osobną zgodę na wykorzystanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji – w takim wypadku będziemy dane przetwarzać do czasu cofnięcia tej zgody, nie dłużej niż do upływu 12 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale w zakresie jaki wynika z art. 221 kodeksu pracy niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji.

Odbiorcy danych
Pani/Pana dane osobowe mogą zostać ujawnione:
- pracownikom i współpracownikom Administratora posiadającym upoważnienie do przetwarzania danych osobowych kandydatów do pracy w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych;
- dostawcom usług technicznych i organizacyjnych dla Administratora (w szczególności dostawcom i podmiotom wyspecjalizowanym w zapewnianiu obsługi technicznej systemów teleinformatycznych);
- podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Prawa osób, których dane dotyczą
Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia danych lub ograniczenia ich przetwarzania, a także prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. W celu skorzystania z powyższych praw należy skontaktować się bezpośrednio z Administratorem lub z naszym Inspektorem Ochrony Danych - dane kontaktowe zostały wskazane powyżej.

Prawo do skargi
Jeśli uzna Pani/Pan, że przetwarzając Pani/Pana dane osobowe naruszono przepisy dotyczące ochrony danych osobowych, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przekazywanie danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej
Administrator nie planuje przekazywania Pani/Pana danych osobowych do odbiorców zlokalizowanych poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (kraje Unii Europejskiej oraz Islandia, Norwegia i Liechtenstein) i organizacji międzynarodowych.

Informacja o zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji
Nie będzie Pan/Pani podlegać decyzjom podejmowanym w sposób zautomatyzowany (bez udziału człowieka). Pani /Pana dane osobowe nie będą również wykorzystywane do profilowania.

back / Homepage